Novinky

Zveme vás na kongres HOREKA 112 - 25.4.2017

Napsal/a Klára Hájková | 19.4.2017
Placená inzerce Zpravodaj

banner.png

 

Už příští úterý se koná kongres podporu pohostinství HOREKA 112, který proběhne 25. 4. 2017 v Aquapalace Hotel Prague.

Zástupci hotelů a restaurací mají vstup zdarma. Kongres zahájí Ladislav Špaček svou přednáškou o komunikačních dovednostech.

Hlavním tématem kongresu bude nedostatek lidských zdrojů.

Součástí odpoledního programu bude kuchařský workshop, studentské fórum nebo digitální workshop. Kompletní program a registrace na www.horeka112.cz

 

Staňte se členem asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

AHR na Česko - Ruské konferenci

16.5.2018
Tiskové zprávy

AHR ČR se ve čtvrtek 17. května zúčastní spolu se zástupci svých členů jednání Česko – Ruské konference, jejímž cílem je propojit subjekty služeb cestovního ruchu v České republice s významnými cestovními kancelářemi v Rusku a zahájit tak jednání o možnostech zvyšování počtu ruských turistů, kteří navštíví Českou republiku.

Stanovisko HOTREC x AHR ČR ke Směrnici o transparentních pracovních podmínkách v EU

19.4.2018
Naše stanoviska

Návrh Směrnice o „transparentních a předvídatelných pracovních podmínkách v EU“  je v současné době projednáván v Evropském parlamentu. Tento text je pro pohostinství velice důležitý, neboť každý zaměstnavatel, který uzavírá pracovní poměry, by byl novým souborem pravidel ovlivněn.