Novinky

13.KONFERENCE AHR ČR OSTRAVA 2018

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 11.10.2018
Zpravodaj

mensi web.jpg

 

Milí kolegové,
 
představujeme vám program 13.konference AHR ČR. Konference se uskuteční 22.11.– 23.11.2018 v Clarion Congress Hotelu Ostrava a i letos bude její odborná část jednodenní. Při příležitosti výročí 100 let od založení Československa jsme pozvali řadu českých i slovenských odborníků, kteří přijdou s náměty na podnikání v hotelnictví a gastronomii.
 
Věříme, že konference bude pro vás nejen přílěžitostí získat cenné informace a inspiraci, ale také příjemným setkáním s vašimi přáteli i kolegy ze Slovenska. V letošním programu máme i několik novinek.
Ve čtvrtek 22.11. se bude konat Valná hromada, její začátek jsme z časových důvodů naplánovali na 17h. V podvečer vás zveme na tradiční GTG party do prostorů varen a muzea pivovaru Ostravar.
 
Témata odborného programu jsme připravili tak, aby si každý vybral. Jako hlavní  řečník konference přijal naše pozvání  Ivo Toman, autor několika bestsellerů a uznávaný odborník osobního rozvoje. Těšit se můžete na futuristu T. Zandberg , který se zaměří na interakci technologií a lidí.  Svůj příběh cesty na vrchol představí Juraj Hruška, jeden z nejznámějších slovenských šéfkuchařů a držitel ocenění Kuchař roku 2018. O splněném snu  o vlastní restauraci pohovoří Marcel Ihnačák. Dotkneme se trendů v digitálním marketingu – vliv influencerů i jak videa bodují nad statickými texty. Co se dá dělat s  neférovými praktikami OTAs atd. Do diskuzního panelu jsme připravili téma, které trápí všechny členy. Chceme se zeptat zástupců  MZV, MPSV, MPO, jak budou řešit problematiku nedostatku zaměstanců na trhu.
 
Zakončení 13.konference proběhne v nádherném divadle A.Dvořáka, které je jednou ze scén Národního divadla Moravskoslezského. V divadle budou předány Výroční ceny AHR včetně ochutnávky toho nejlepšího z divadelní produkce a jako součást závěrečného galavečera bude přichystán slavnostní raut.
 
Připravili jsme několik cenových balíčků, včetně zvýhodněných cen za včasnou rezervaci nebo teamu 3+1 a 2 +1 s 50%. Ubytování v hotelu Clarion Congress Ostrava můžete online registrovat i přes web konference www.konferenceahr.cz, kde se také dozvíte detaily o programu, přednášejících, dopravě do Ostravy atd.
 
A nyní to nejdůležitější: klikněte na www.konferenceahr.cz a registrujte se. Prvních 150 registrovaných obdrží jako dárek knížku I.Tomana Posedlost úspěchem.
 
Akci jsme připravovali s jediným cílem a to vytvořit pro vás dva večery a jeden den plný příjemných zážitků, zajímavých informací a setkání s ostatními kolegy. Náš tým pro to udělá maximum a budeme velmi rádi, pokud přijedete.

Těšíme se na vás v Ostravě!

 

Klára Stárek Zachariášová

Generální sekretář AHR ČR


 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?