Novinky

AHR ČR hledá marketing koordinátora

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 26.1.2022
Zpravodaj

AHR ČR HLEDÁ MARKETING KOORDINÁTORA

Jsme moderní, profesní, nezisková organizace. Děláme velké věci v malém týmu. Našimi klienty jsou hotely, restaurace i školy. Pro jejich spokojenost uděláme maximum. 

Hledáme týmového hráčeMěl by mít zkušenosti z hotelnictví, salesu a marketingu, domluvit se anglicky, min. SŠ vzdělání. Je důležité, aby byl komunikativní, kreativní  a otevřený novým nápadům. Hledáme kolegu s nadšením.

Co bude Vaše práce?Budete  se podílet na realizaci komunikačních strategií  a propagovat aktivity AHR, naše akce i kurzy. Budete komunikovat s hoteliéry  a provozovateli restaurací a rozšiřovat členskou základnu. Budete pečovat spolu s námi o naše členy a budovat dobrou pověst AHR ČR.

Proč pracovat s námi?  Výsledek je pro nás důležitější než počet hodin strávených v kanceláři. Dobré finanční ohodnocení, rozšířená dovolená, sick days a další benefity. Jsme tým, který pomůže a společně táhneme za jeden provaz. Věříme v to, co děláme.

Pokud si myslíte, že je to nabídky právě pro Vás, pošlete nám své CV a pár řádek, proč byste chtěli dělat právě tuto práci - zachariasova@ahrcr.cz. Nástup od dubna či dříve. Těšíme se

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?