Novinky

ČRo Zprávy: Ochranné období pro restauratéry končí. Těm, kteří se nepřizpůsobili protikuřáckému zákonu, hrozí pokuty

Napsal/a Klára Hájková | 30.8.2017
O nás v médiích

Vysoké pokuty hrozí od středy podnikatelům za porušení protikuřáckého zákona. Končí totiž devadesáti denní lhůta, kterou měli majitelé barů a restaurací na to, aby se zákonu přizpůsobili. Každý podnik třeba musí být označený symbolem o zákazu kouření. Restauratérům ale pořád některá pravidla nejsou jasná - třeba to, jestli zákaz platí i v podloubích a pod pergolami na zahrádkách. Celý článek najdete na:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ochranne-obdobi-pro-restauratery-konci-tem-kteri-se-neprizpusobili_1708300730_pj

 

Více k tématu též na

http://www.rozhlas.cz/plus/zaznamy/#/2017-08-29/17 (od cca. 17:30 minuty). 

 

http://tn.nova.cz/…/televizni-…/televizni-noviny-29-8-3.html (od 8:35 minuty).

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se členem asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

AHR na Česko - Ruské konferenci

16.5.2018
Tiskové zprávy

AHR ČR se ve čtvrtek 17. května zúčastní spolu se zástupci svých členů jednání Česko – Ruské konference, jejímž cílem je propojit subjekty služeb cestovního ruchu v České republice s významnými cestovními kancelářemi v Rusku a zahájit tak jednání o možnostech zvyšování počtu ruských turistů, kteří navštíví Českou republiku.