Novinky

Dohoda AHR x INTERGRAM 2017 uzavřena

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 8.8.2018
Naše stanoviska

Dohoda o narovnání za 2017 mezi AHR  a INTERGRAMem ( zastupující OAZA a OOAS) ve věci licenčních poplatků za užívání autorských děl ve veřejných prostorách a pokojích ubytovacích zařízení byla podepsána.

Všem členům byl odeslán email s administrativním postupem a vyjednanými sazbami. Pokud jste email neobdrželi a chcete své závazky hradit prostřednictvím AHR ČR obraťte se neprodleně na sekretariát.

Děkujeme

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Prezidentem AHR ČR bude Václav Stárek. Asociace hotelů a restaurací České republiky si zvolila své vedení

26.11.2018
Tiskové zprávy

Dne 22. listopadu 2018 proběhla v Clarion Congress Hotelu v Ostravě volební Valná hromada Asociace hotelů a restaurací České republiky. Delegáti společně zhodnotili činnost organizace a schválili hlavní cíle na další období. AHR ČR v současné době reprezentuje více než polovinu ubytovací kapacity hotelů a penzionů v České republice, 86 tisíc míst u stolů v restauracích a více než 70 tisíc zaměstnanců. I nadále zůstává jediným reprezentantem oboru hotelnictví a gastronomie v evropské konfederaci HOTREC se zastoupením v Bruselu a stejně tak reprezentantem oboru na národní úrovni.