Novinky

Dopis primátorovi hl. m.Prahy

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 27.3.2020
COVID-19 Naše stanoviska

AHR adresovala žádost primátorovi hl.města  odpuštění nájemného za období, kdy budou provozovny uzavřeny a zároveň zahájení  jednání  s nájemci o výši nájmů v následujícím období roku 2020 a případně 2021.

K Praze patří nedomyslitelně cestovní ruch, který představoval v minulosti téměř 60% celkového objemu turistů v naší zemi. Každý jedenáctý občan Prahy byl zaměstnán v cestovním ruchu. Je tedy jasné, že bychom měli přemýšlet o tom, jak zachovat toto klíčové odvětví i do budoucna a zajistit, aby byla zachována i pracovní místa.

dopis primátorovi zde:  Prahy

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Mediální výstupy AHR ČR - květen

29.5.2020
COVID-19 O nás v médiích

Mediální výstupy AHR ČR - květen 2020

Book Direct - Rezervujte přímo

26.5.2020
Naše stanoviska

Výhody přímých rezervací pro vás i vaše hosty v době zotavení z krize

Režim C - program Antivirus

25.5.2020
COVID-19 Tiskové zprávy

AHR ČR, jako člen představenstva  Hospodářské komory podporuje toto stanovisko a v tomto smyslu jsme rovněž oslovili premiéra. Limitem 25 / 50 zaměstnanců budou rovněž v cestovním ruchu vyloučeny většina významných zaměstnavatelů z řad hotelů a to převážně ve velkých městech a lázeňských regionech, včetně Prahy, která byla nejvíce zasažena a kde je každá 11. občan zaměstnán v cestovním ruchu.