Novinky

TZ AHR ČR: Eva Jiřičná obdrží mimořádné ocenění

Napsal/a David Hloch | 13.11.2015
Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Eva Jiřičná obdrží mimořádné ocenění

                                                                                                     V Praze dne 13. listopadu 2015

Světoznámá architektka Eva Jiřičná obdrží příští pátek 20.11.2015 ocenění Asociace hotelů a restaurací České republiky za mimořádná architektonická řešení a podporu hotelového designu. Ocenění paní architektka převezme z rukou Václava Stárka, prezidenta AHR ČR během slavnostní galavečeře pořádané na závěr konference AHR ČR v Clarion Congress hotelu v Ostravě.  Tato cena v podobě sošky z dílny výtvarníka Milana Mottla je udílena již desátým rokem a první sošku obdržel režisér Jiří Menzel za film „Obsluhoval jsem anglického krále“.

Více na http://konference2015.ahrcr.cz/ a http://cenyahr.cz

Mimo toto ocenění vyhlásí ve stejný večer Asociace hotelů a restaurací nejúspěšnější hoteliéry a provozovatele restaurací v České republice, ocenění Mladý manažer roku a Odpovědný hotel roku.  Jména dalších držitelů ocenění budou odtajněna v pátek 20. 11. dopoledne pro média.

Konference AHR ČR proběhne ve dnech 19. - 20. 11. 2015 v Clarion Congress hotelu v Ostravě a hoteliéři budou, mimo jiné, řešit otázky týkající se rovných podmínek v podnikání a minimalizace šedé ekonomiky. Konferenci zahájí náměstkyně ministra pro místní rozvoj Klára Dostálová. Pozvání přijalo také mnoho zahraničních přednášejících, kteří se budou zabývat budoucností a udržitelností cestovního ruchu a jeho služeb.

oskar.jpg

Kontakt: ing. Václav Stárek, +420 602 765 632, starek@ahrcr.cz

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?