Novinky

JURYS INN PRAGUE MĚNÍ OBCHODNÍ ZNAČKU

Napsal/a Kristýnu Vyskočilovou | 15.8.2019
Od našich členů

JURYS INN PRAGUE MĚNÍ OBCHODNÍ ZNAČKU.

Od 1. září se představí jako Botanique Hotel Prague!

 

Po 10-ti letech odchází pražský hotel Jurys Inn od hotelové sítě Jurys Inns Group a nabídne svým hostům ještě lepší služby v novém lifestylovém konceptu, který právě dokončuje s architektonickým studiem AA Lábus a designovým studiem Olgoj Chorchoj. Obchodní značka Jurys Inn Prague zaniká a od 1. září 2019 bude hotel provozován pod značkou Botanique Hotel Prague.

 

V současnosti tento 4-hvězdičkový hotel disponuje 214 prostornými pokoji, konferenčními místnostmi až pro 160 osob a moderní restaurací Bistro. Výborná dostupnost je zajištěna umístěním hotelu přímo u stanice metra Florenc (10 minut pěšky na Náměstí Republiky, 30 minut taxi na Letiště Václava Havla). Hotel dále výrazně profituje z rozvíjející se pražské čtvrti Karlín.

 

V následujícím roce hotel představí další výrazné změny. A na co se mohu hosté těšit? Na podzim letošního roku se plánuje spuštění postupné renovace všech pokojů s maximálním zaměřením na komfort hostů. Od září budou instalovány nové SAMSUNG Smart HD televize a ještě rychlejší Wi-Fi. Pokoje budou vybaveny novou prémiovou kosmetikou, novými lůžkovinami, a na každého hosta bude při příjezdu čekat láhev vody zdarma. V současné době zároveň probíhají designové úpravy hotelových prostor. Pro hosty tak bude nový koncept viditelný již od září, zatímco celková renovace započne počátkem příštího roku.

 

Do konce roku hotel plánuje jít výraznou cestou digitalizace dalších služeb, jako je nový rezervační systém, kiosky pro Check In a Check Out a další zefektivnění služeb. Do roku 2022 management hotelu předpokládá rozšíření kapacity o 55 nových prémiových pokojů a rozšířené moderní konferenční centrum. Změna obchodní značky se nijak nedotýká vlastnictví hotelu indonéskou investiční společností ani hotelového týmu. Generálním ředitelem hotelu pak i nadále zůstává Tomáš Nesvorný, jehož úkolem bude novou značku dále rozvíjet.

www.hotelbotanique.com

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Nejlepší hoteliéři a restauratéři 2019 oceněni

30.11.2019
Tiskové zprávy