Novinky

Stanovisko SOCR ČR a AHR ČR - Místní poplatky

Napsal/a Kristýnu Vyskočilovou | 15.2.2019
Naše stanoviska

Ve středu 6. února se AHR ČR zúčastnila projednávání zákona o místních poplatcích v Hospodářském výboru PSP ČR, kam byl po prvním čtení přikázán. Bylo nám umožněno vystoupit se stanoviskem AHR ČR k vládnímu návrhu, který jsme podpořili a PN poslance Michálka (Piráti), který jsme naopak odmítli a vysvětlili důvody. Dále postupujeme ve shodě s MF, projednávání bylo přerušeno do 12.3., do kdy je stanovena lhůta pro předkládání PN. Zákon bude dále projednáván ve Výboru pro veřejnou správu, kterého se samozřejmě také zúčastníme.

 Na půdě platformy cestovního ruchu SOCR ČR jsme připravili společné stanovisko k zákonu o místních poplatcích, který naleznete níže. Stanovisko bude rozesláno všem předsedům poslaneckých klubů, předsedům Hospodářského výboru, Rozpočtového výboru, Výboru pro veřejnou správu a Podvýboru pro cestovní ruch. Zpravodajem zákona je poslanec Onderka, se kterým jsme rovněž osobně hovořili.

 Stanovisko SOCR ČR k novele zákona o místních poplatcích - únor 2019

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?