Novinky

Návrh novely Autorského zákona vrácena do PS

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 19.6.2014
O nás v médiích

Vážení kolegové členové,

máme pro vás dobrou zprávu, po našich opakovaných jednáních ve výborech Senátu, byl dnes Senátem vrácen návrh novely Autorského zákona s naším pozměňovacím návrhem do Poslanecké sněmovny. Prakticky tento krok znamená, že přes neochotu až zarputilý odpor Ministerstva kultury, které k němu vydalo negativní stanovisko, se nám podařil významný krok k zavedení parametru obsazenosti do AZ a zároveň udržení stropů v § 23. :)

Více informací jste obdrželi e-mailem.

Neváhejte nás kontaktovat.

sekretariat@ahrcr.cz

Váš tým AHR ČR

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Mediální výstupy AHR ČR - květen

29.5.2020
COVID-19 O nás v médiích

Mediální výstupy AHR ČR - květen 2020

Book Direct - Rezervujte přímo

26.5.2020
Naše stanoviska

Výhody přímých rezervací pro vás i vaše hosty v době zotavení z krize

Režim C - program Antivirus

25.5.2020
COVID-19 Tiskové zprávy

AHR ČR, jako člen představenstva  Hospodářské komory podporuje toto stanovisko a v tomto smyslu jsme rovněž oslovili premiéra. Limitem 25 / 50 zaměstnanců budou rovněž v cestovním ruchu vyloučeny většina významných zaměstnavatelů z řad hotelů a to převážně ve velkých městech a lázeňských regionech, včetně Prahy, která byla nejvíce zasažena a kde je každá 11. občan zaměstnán v cestovním ruchu.