Novinky

Nová kategorie klasifikace Hotelstars – Apartmánové hotely a komplexy

Napsal/a David Hloch | 5.8.2021
Hotelstars

AHR vnímá požadavky trhu a proto připravila novou kategorii ubytovacích zařízení - apartmánové hotely a apartmánové komplexy. Požadavky na jednotlivé třídy těchto kategorií vychází z požadavků na hotely, avšak je zohledněno, že ubytování je poskytováno v apartmánech nebo studiích. Ubytovací zařízení v kategorii apartmánový hotel/komplex se řadí do tříd * až ****, s možností označení Superior. 

Kritéria jsou již zpracovaná do České technické normy a proces klasifikace na apartmánové hotely/komplexy se spustí 1. 9. 2021. Těšíme se na nové žádosti o certifikát v této kategorii a pokud budete mít ohledně metodiky jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese stranska@ahrcr.cz.

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?