Ostatní

Aktuality - Ostatní

Prezidentem AHR ČR bude Václav Stárek. Asociace hotelů a restaurací České republiky si zvolila své vedení

26.11.2018
Tiskové zprávy

Dne 22. listopadu 2018 proběhla v Clarion Congress Hotelu v Ostravě volební Valná hromada Asociace hotelů a restaurací České republiky. Delegáti společně zhodnotili činnost organizace a schválili hlavní cíle na další období. AHR ČR v současné době reprezentuje více než polovinu ubytovací kapacity hotelů a penzionů v České republice, 86 tisíc míst u stolů v restauracích a více než 70 tisíc zaměstnanců. I nadále zůstává jediným reprezentantem oboru hotelnictví a gastronomie v evropské konfederaci HOTREC se zastoupením v Bruselu a stejně tak reprezentantem oboru na národní úrovni. 

Hoteliér a restauratér roku 2018. Ti nejlepší byli v pátek 23.11.2018 oceněni v Ostravě.

26.11.2018
Tiskové zprávy

Asociace hotelů a restaurací České republiky na slavnostním galavečeru v Divadle Antonína Dvořáka v Ostravě předala ocenění nejlepším hoteliérům, provozovatelům restaurací, penzionu a škole.

nový Prezident a Výkonný výbor HOTREC

22.10.2018
Tiskové zprávy

Jens Zimmer Christensen (Dánsko) byl zvolen Prezidentem HOTREC. Česká republika se stala poprvé členem Výkonného výboru

 

13.KONFERENCE AHR ČR OSTRAVA 2018

11.10.2018
Zpravodaj

13. konference AHR ČR - 22.11 - 23.11.2018, Clarion Congress Hotel Ostrava

Další aktuality
Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?