Novinky

Pavel Hlinka získává čestné ocenění Gaspart Bonet Award

Napsal/a David Hloch | 2.5.2022
Tiskové zprávy

Praha 2. května 2022 – během 84. valného shromáždění konfederace HOTREC, které se uskutečnilo v Praze, obdržel Pavel Hlinka evropské ocenění za svůj mimořádný přínos k propagaci odvětví cestovního ruchu a pohostinství v České republice.

Pavel Hlinka je hoteliérem a jednou z nejvýraznějších osobností odvětví cestovního ruchu v České republice. Od osmdesátých let zastával Pavel Hlinka funkci generálního ředitele v prestižních mezinárodních hotelech, vychovával řadu dalších úspěšných hoteliérů a významnou měrou přispíval k růstu kvality pohostinských služeb v České republice, stejně jako zvyšování úrovně hotelových standardů.

Je zakladatelem a byl prvním prezidentem Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR), z jeho iniciativy se AHR ČR stala součástí evropské konfederace HOTREC a následně Hotelstars Union. Rovněž se úspěšně zasadil o členství AHR ČR v Hospodářské komoře České republiky i Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Dnes se Pavel Hlinka věnuje oblasti vzdělávání a aktivně podporuje Nadaci AHR ČR.

Jsme velmi hrdí na to, že můžeme udělit ocenění Gaspart Bonet Award právě panu Hlinkovi a cítíme velkou vděčnost za vše, co do dnešního dne pro naší organizaci, ale hlavně sektor hotelnictví a gastronomie v České republice vykonal”, uvedl Václav Stárek, prezident asociace AHR ČR.

S potěšením předáváme tuto cenu Pavlu Hlinkovi. Za tu dlouhou řadu let, kdy působil jako hoteliér, zanechal pan Hlinka svou prací v českém odvětví cestovního ruchu a pohostinství výraznou stopu: jsme pyšní na to, že zde dnes můžeme jeho mimořádné kariéře vzdát hold,” komentoval událost Jens Zimmer Christensen, prezident konfederace HOTREC.

Ocenění Gaspart Bonet Foundation Award je udělováno konfederací HOTREC osobnostem, které se výrazným způsobem podílely na podpoře cestovního ruchu v Evropě.

Kontakt: Václav Stárek, +420 602 765 632, starek@ahrcr.cz

 

TZ ke stažení:  02 05 2022 TZ AHR ČR

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?