Novinky

TZ - Penzion roku 2013 vybrali opět sami zákazníci

Napsal/a Artao | 20.9.2013
Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Penzion roku 2013 vybrali opět sami zákazníci

V Praze dne 19. září 2013

Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) ve spolupráci se společnostmi FTonline a Pivovary Staropramen každoročně vyhlašuje anketu Penzion roku. Absolutní vítěz ankety bude vyhlášen během galavečera Výroční konference AHR ČR v Brně, v hotelu Best Western Premier International Brno dne 22. listopadu 2013. Objektivitu ankety garantují sami turisté. Hlasovat mohou jen ti, kteří konkrétní penzion navštívili jako hosté.

V letošním roce se do ankety zapojilo 300 penzionů z celé České republiky a téměř 7000 hostů, kteří odevzdali celkem 8 112 hlasů. Na rozdíl od podobných ocenění o nejlepší ubytovací zařízení, v anketě Penzion roku, který asociace každoročně vyhlašuje ve spolupráci s Pivovary Staropramen, mohou hlasovat pouze hosté, kteří mají se službou své osobní zkušenosti.  To dodává ceně prestiž a objektivitu. Provozovatelé nominovaných zařízení mohou být na své výsledky skutečně hrdí. Po několikaleté zkušenosti z ankety, která je pro penziony i hodnotitele bezplatná, lze konstatovat, že nejen umístění v TOP 50, ale už samotná nominace, jsou zajímavou propagací zapojených penzionů.

Anketa Penzion roku 2013 zahrnuje kategorie TOP 50, letos nově Nejlepší penzion v kraji, Nejlepší penzion dle zaměření, jako například pro rodiny s dětmi, wellness, venkovský penzion, pro aktivní dovolenou apod.

Mezi desítku nejlépe hodnocených (TOP 10) se v letošním roce dostaly tyto penziony:

Hospodářský Dvůr Bohuslavice, Penzion Pohoda, Penzion Sluníčko – Sepetná, Penzion U černého kohouta, Penzion Seeberg, Penzion U Hrádku, Penzion UKO, Penzion U Roušarů, Penzion Valtice, Penziony a restaurace Gaudeo.

Václav Stárek, prezident AHR ČR k tomu řekl: „Zákazníci mají jedinečnou možnost seznámit se s nejlépe hodnocenými penziony v každém kraji, kam cestují. Většina těchto zařízení jsou malé, často rodinné podniky. O to významnější je skutečnost, že dokážou v dnešní ekonomicky složité době získat úspěch u zákazníků a to převážně kvalitou služeb a osobním přístupem ke svým hostům.“

 

Více informací k anketě naleznete na www.ahrcr.cz v sekci projekty.

Kontakt: Václav Stárek, GSM: +420 602 765 632, e-mail starek@ahrcr.cz, www.ahrcr.cz

 

logo_staropramen.jpg                                 logo2013-web.png                        logo-ftonline.png

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?