Novinky

Prezident karlovarského filmového festivalu J. Bartoška obdržel mimořádné ocenění

Napsal/a Klára Hájková | 28.11.2016
Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Prezident karlovarského filmového festivalu J. Bartoška obdržel mimořádné ocenění

 V Praze dne 28. listopadu 2016

Herec Jiří Bartoška, který je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších osobností na současné herecké scéně převzal v pátek 25. listopadu 2016 mimořádné ocenění Asociace hotelů a restaurací České republiky. Jiří Bartoška je osobností neoddělitelně spjatou s filmovým festivalem v Karlových Varech. Je její hlavní tváří a protagonistou v jedné osobě. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedním z nejprestižnějších filmových festivalů v Evropě a významnou měrou přispívá k propagaci samotného města Karlovy Vary, ale hlavně ke zvyšování dobrého jména České republiky jako zajímavé turistické a kulturní destinace. Ocenění bylo předáno během slavnostní galavečeře pořádané na závěr konference AHR ČR v Grandhotelu PUPP v Karlových Varech. Cena AHR ČR v podobě sošky z dílny výtvarníka Milana Mottla je udílena již desátým rokem a první sošku obdržel režisér Jiří Menzel za film „Obsluhoval jsem anglického krále“.

Mimo toto ocenění vyhlásila ve stejný večer Asociace hotelů a restaurací nejúspěšnější hoteliéry a provozovatele restaurací v České republice, ocenění Mladý manažer roku a Odpovědný hotel roku. 

AHR ČR se rozhodla udělit své mimořádné ocenění panu Jiřímu Bartoškovi za přínos pro české hotelnictví a šíření dobrého jména České republiky jako významné kulturní destinace.

Asociace hotelů a restaurací ocenila také nejúspěšnější hoteliéry a provozovatele restaurací v České republice, ocenění Mladý manažer roku a Odpovědný hotel roku. O udělení výročních cen rozhodují odborné komise, mimo jiné, na základě hlasování všech členů organizace a v případě ceny Penzion roku je rozhodujícím faktorem hodnocení samotných zákazníků, kteří určí 50 nejlepších penzionů, z nich vyberou 10 nejlepších, které se zúčastní finálového hodnocení.

V letošním roce se rozhodovalo z celkem 50 nominovaných osobností a členských subjektů, v soutěži Škola roku se hodnotilo 11 hotelových škol z celé České republiky a posouzeno bylo 27 diplomových prací.

Ocenění převzali:

Hoteliér roku (řetězcové hotely) Radim Beneš - Clarion Congress Hotel Ostrava

Hoteliér roku (nezávislé hotely) Milena Šnajdrová - Hotel Zlatá hvězda, Litomyšl

Restauratér roku (samostatné restaurace) manželé  Burdovi - Restaurace Černý Orel, Osek

Restauratér roku (hotelové restaurace) Krzysztof Sajdok - Vitality hotel Vendryně

Mladý manažer roku Petr Glos - Hotel Hořec, Pec Pod Sněžkou

Penzion roku  Penzion Podhorní mlýn ****

Hotelová škola roku  Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky v Poděbradech

Odpovědný hotel roku  Clarion Congress Hotel Prague

Nejlepší studentská práce v oboru Petr Pičman- Vysoká škola obchodní v Praze

Cena Vladimíra Štětiny  Jan Filip- za celoživotní přínos českému hotelnictví a gastronomii

Více na http://konference2015.ahrcr.cz/ a http://cenyahr.cz

 

Kontakt: ing. Václav Stárek, +420 602 765 632, starek@ahrcr.cz

 

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Mediální výstupy AHR ČR - červenec

31.7.2020
COVID-19 O nás v médiích

Mediální výstupy AHR ČR - červenec 2020

Projekt STAY SAFE a přehled zapojených členských zařízení

27.7.2020
COVID-19

Bližší informace k projektu STAY SAFE, zapojená členská zařízení.

 

Covid ubytování

20.7.2020
COVID-19 Press releases

rozhodnutí vlády o projektu COVID – ubytování