Novinky

Priority pro volby do EP 2019 a reakce politických stran

Napsal/a David Hloch | 23.5.2019
Naše stanoviska

Počátkem tohoto měsíce jsme spolu s konfederací HOTREC formulovali pět základních priorit, které bychom chtěli řešit s poslanci nově zvoleného Evropského parlamentu.

Smyslem této aktivity je jednak nastavit komunikaci a spolupráci na konkrétních otázkách s nově zvoleným EP a zároveň Vám poskytnout vyjádření politických stran k některým otázkám, které budou významné také pro další podnikání v oboru. Ne všechny politické strany usilující o naše hlasy na naši výzvu reagovaly, v souhrnu odpovědí je tudíž nenaleznete. S materiálem budeme i nadále pracovat v rámci našich aktivit v Brusselu a o vývoji Vás budeme samozřejmě informovat.

Seznam priorit zaslaný všem politickým stranám se žádostí o vyjádření naleznete v příloze. Odpovědi stran, které jsme obdrželi do včerejšího dne, rovněž přikládáme bez jakýchkoli textových úprav.

 Priority pro volby do EP 2019

 Odpovědi zástupců politických stran

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?