Novinky

TZ - Regionální certifikace Libereckého kraje součástí Hotelstars

Napsal/a Artao | 4.11.2013
Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Regionální certifikace Libereckého kraje součástí Hotelstars

 

 

V Praze 4. listopadu 2013

 Jak jsme již vícekrát informovali, Asociace hotelů a restaurací ČR spolupracuje na Regionální certifikaci ubytovacích zařízení Libereckého kraje a postupně ji harmonizuje s „Oficiální jednotnou klasifikací ubytovacích zařízení ČR – Hotelstars“.

Od začátku příštího roku bude již pro většinu ubytovacích zařízení získání „Regionální certifikace“ podmíněno právě splnění certifikace „Hotelstars“. Týká se všech nových žadatelů a dále držitelů regionální certifikace z roku 2010. Bude tak postupně stále jednodušší najít v Libereckém kraji kvalitní ubytování s garancí kvality.

Značka regionální certifikace Libereckého kraje respektuje lokální požadavky na ubytovací kritéria i kritéria Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR, která je součástí mezinárodní certifikace  Hotelstars Union. Všechna certifikovaná zařízení v Libereckém kraji mají na vstupních dveřích vyvěšenou pečeť udělené kvality.

V této souvislosti nabízí AHR ČR hotelům a penzionům, spadajících do turistických regionů Libereckého kraje (kam podle marketingového rozlišení spadá i Český ráj, Českolipsko, Jizerské hory a Krkonoše), možnost získat zdarma certifikaci HOTELSTARS Union na tříleté období. (Netýká se ubytování v soukromí – tam podmínky zůstávají stejné.)

Co Vám obě certifikace přinesou? To najdete na www.hotelstars.cz, nebo na stránkách www.liberecky-kraj.cz

 

Více informací je k dispozici na www.hotelstars.cz

 

Kontakt: Klára Hájková, Tel: 236 042 383, e-mail hajkova@ahrcr.cz

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?