Novinky

Soutěž AHR ČR " O nejlepší studentskou práci 2022 "

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 6.5.2022

AHR vyhlašuje soutěž O nejlepší studentskou práci 2022

Asociace hotelů a restaurací České republiky před několika lety založila tradici soutěže o nejlepší studentskou práci za daný rok. Proto i letos je soutěž, jejíž výsledky budou zveřejněny na říjnové Výroční konferenci AHR ČR, připravována, a to s cílem vyzdvihnout znalosti těch nejlepších absolventů a samozřejmě i škol, které se po celou dobu studia o své studenty staraly. 

HLAVNÍ KRITÉRIA:

Práce, která se do soutěže přihlásí, se musí zabývat řešením problémů hotelnictví, stravovacích služeb, prodeje služeb v cestovním ruchu, případně cestovním ruchem jako takovým. V každém případě musí být práce zaměřena na Českou republiku a povoleno je i srovnání se zahraničím, ale česká problematika musí v práci převládat. Do soutěže nebude přijata práce, která je pouze popisná a jejíž závěry nelze efektivně využít v praxi. 

Soutěže se mohou zúčastnit tyto práce:

  • Diplomová práce
  • Bakalářská práce
  • Závěrečná práce VOŠ

Zasílejte pouze ty práce, které nebyly a nebudou zaslány do jiných soutěží. 

Uzávěrka nominací do soutěže je 21.6.2022

O nejlepší studenstké práci bude rozhodovat komise složená z členů Vzdělávací sekce AHR ČR.

Práce zasílejte v e-podobě manažerce vzdělávání AHR ČR Ing. Andree Škodné – skodna@ahrcr.cz

Vítěz bude pozván k převzetí diplomu a ceny na slavnostní Galavečer, který se bude konat 21. října 2022 v brněnském hotelu Premier Best Western International.

Jsme přesvědčeni, že tako akce pomůže i k propagaci škol, jež se do soutěže zapojí. Budeme rádi, když každá škola vybere 5 nejlepších prací a zašle je v elektronické podobě na výše uvedený email.

Děkujeme a těšíme se na kvalitní a zajímavé čtení

Ing. Pavel Hlinka , předseda vzdělávací sekce AHR ČR

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?