Novinky

TZ - S. Kraus-Winkler zvolena Prezidentkou HOTREC

Napsal/a Artao | 20.10.2014
Tiskové zprávy

Susanne Kraus-Winklerová zvolena Prezidentkou HOTREC

 

Riga, 69. Valné shromáždění HOTREC, 16. října 2014 – HOTREC, profesní asociace sdružující hotely, restaurace a kavárny v Evropě, si zvolili svoji novou Prezidentku. Asociace zároveň přivítala dva nové členy, čímž se její působnost rozšířila na 29 evropských zemí.

 

Paní Kraus-Winklerová, nově zvolená Prezidentka HOTREC, která tuto pozici převezme 1. ledna 2015, byla členkou Výkonného výboru HOTREC od roku 2004 a Viceprezidentkou od roku 2010. Má dlouholeté manažerské zkušenosti z oblasti cestovního ruchu a pohostinství v Rakousku a je zakládajícím členem společnosti LOISIUM Wine & Spa Resort Hotel. Jako členka představenstva rakouské hotelové asociace APHA zastává paní Kraus-Winklerová několik pozic v rakouské obchodní komoře.

 

"Společně s výkonným výborem HOTREC a se všemi členy bude našimi prioritami usilovat o maximalizaci našeho vlivu na úrovni EU, jakož i o větší zviditelnění a orientaci Hotrec na služby členům", řekla paní Susanne Kraus-Winklerová, nová Prezidentka HOTREC.

 

Evropské odvětví pohostinství, které zahrnuje 1,8 milionu organizací a zajišťuje 10 milionů pracovních míst, sehrává jako významný přispěvatel k celoevropskému HDP za cestovní ruch* klíčovou úlohu v konkurenceschopnosti Evropy.

 

"S vědomím toho, že brzy zahájí svoji činnost nová Komise a Evropský parlament již svoji činnost zahájil, potřebujeme nyní zajistit, aby cestovní ruch zůstal i nadále jádrem programu EU, tak aby byla zajištěna podpora konkurenceschopnosti odvětví pohostinství a tím i významné přispění našeho odvětví k celoevropskému růstu a k tvorbě pracovních příležitostí", dodala M. Kraus-Winklerová.

 

 

Nový výkonný výbor HOTREC

 

 

* Podíl cestovního ruchu na celoevropském HDP činí 9%.

 

 

 

Další informace jsou k dispozici na: www.hotrec.eu

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?