Novinky

TZ - AHR ČR podporuje zachování MotoGP Brno

Napsal/a Administrátor | 26.6.2015
Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

Asociace hotelů a restaurací České republiky podporuje zachování MotoGP Brno

 

    

 

 

 

V Praze dne 26. června 2015

 

 

Velká cena Brna je jedna z nejstarších a největších akcí svého druhu, která se pravidelně konala v Jihomoravském kraji. Je to jedna z mála příležitostí, kdy opakovaně přijížděly tisíce návštěvníků z České republiky a zahraničí. Pro mnohé hotely, restaurace a ostatní související zařízení cestovního ruchu tato akce představuje zásadní příjem v celé sezóně. Velká cena Brna má podstatný význam pro rozvoj cestovního ruchu v regionu. Z tohoto důvodu nás velmi znepokojil poslední vývoj okolo případného konání/nekonání Velké ceny v Brně. Zrušení této prestižní akce by znamenalo značné ztráty nejen pro samotné podnikatele, ale také pro propagaci regionu.

Vývoj v posledních hodinách, zejména po úterním zasedání brněnského zastupitelstva ukazuje, že konání či nekonání Velké ceny je nyní v rukách Automotodromu Brno. Vyzýváme proto majitele Automotodromu Brno pana Karla Abrahama, aby se začal vážně a konstruktivně zabývat nabídkou Jihomoravského kraje a hejtmana Michala Haška. Právě tento návrh, který už více než dva měsíce leží na stole, se zdá nyní jako jediná možnost, jak legálním a transparentním způsobem zajistit veřejné financování a tak i další pokračování Velké ceny České republiky nejen v letošním roce, ale i v letech následujících.

 

 

 

 

Kontakt: Václav Stárek, GSM : +420 602 765 632, starek@ahrcr.cz

 

 

 

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?