Novinky

V. Stárek zvolen viceprezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu

Napsal/a Artao | 22.5.2015
O nás v médiích

Prezident Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek byl zvolen novým viceprezidentem pro cestovní ruch Svazu obchodu a cestovního ruchu. Viceprezidentem pro obchod se stal Pavel Mikoška ze společnosti Ahold. Rozhodla o tom včerejší valná hromada SOCR, informovala mluvčí svazu Irena Vlčková.

vaclav-starek.jpg

Prezident AHR ČR Václav Stárek nahradil ve funkci Pavla Hlinku, který již na funkci nekandidoval. Ředitel kvality obchodního řetězce Albert Mikoška pak nahradil Zdeňka Juračku. Viceprezidentem pro svazové projekty nadále zůstává Michal Ševera, ve funkci prezidentky SOCR byla potvrzena Marta Nováková. Nové vedení bylo zvoleno na období dalších čtyř let.

Svaz obchodu a cestovního ruchu je druhý největší zaměstnavatelský svaz v ČR. Zastupuje přes 6 000 podnikatelů, kteří vytvářejí půl milionu pracovních míst.

 

Zdroj: COT

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?