Novinky

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL 29.9. - 2.10.2016

Napsal/a Alžběta Gašpárková | 18.7.2016
Tiskové zprávy

I letos první podzimní dny budou v PVA EXPO PRAHA ve znamení mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie. Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL se uskuteční od 29. září do 2. října již po šesté. Letošní ročník je tím největším, který se kdy na letňanském výstavišti konal.

Ve dvou halách, včetně té největší na výstavišti PVA EXPO PRAHA, čekají na návštěvníky nejen ti nejlepší výrobci a dodavatelé potravin a nápojů, ale také moderní technologie a vybavení pro HORECU.  Návštěvníci mohou očekávat expozice rozdělené do dvou částí. Hala 1 bude vyčleněna pro technologie a vybavení pro HORECU, potraviny a nápoje i doprovodné programy. V Hale 7 se uskuteční kontraktační dny velkoobchodu JIP, a.s. potravin a nápojů. Veletrh si rozhodně nenechají ujít zákazníci z maloobchodní sítě a profesionálové z odvětví HORECA. Novinkou letošního ročníku bude vyhlášení cen TOP EXPO, tedy nejlepší expozice, a GRAND PRIX, což je cena za nejlepší produkt veletrhu. Ceny budou uděleny ve dvou kategoriích - technologie a potraviny.  

Asociace kuchařů a cukrářů ČR pořádá soutěž CUKRÁŘ ROKU 2016, Svaz pekařů a cukrářů klání PEKAŘ ROKU 2016, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR představí projekt ROK ŘEMESEL 2016 na podporu profesních spolků a podnikatelů v oboru gastronomie. Během veletrhu se uskuteční tisková konference a slavnostní předání Ocenění za řemeslný počin cechům a sdružením v oboru. Hospodářská komora ČR pak slavnostně vyhlásí Ocenění nejlepších absolventů škol v oboru gastronomie.

Podrobnosti o veletrhu naleznou zájemci na www.for-gastro.cz. Registrace na doprovodné konference a semináře bude spuštěna dva měsíce před zahájením veletrhu.

FOR GASTRO.png

Uložit

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?