Novinky

Vyjádření AHR ČR k požáru v pražském hotelu

Napsal/a David Hloch | 22.1.2018
Naše stanoviska

Vyjádření AHR ČR k požáru v pražském hotelu

                                                                                                                                             V Praze dne 22. ledna 2018 

 

Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) vyjadřuje upřímnou soustrast s oběťmi sobotního požáru hotelu Eurostars David v Praze a lítost nad tím, že k tak tragické události došlo. Příčiny tohoto neštěstí se nadále šetří. Podle dosavadních informací byl zásah záchranných složek prakticky okamžitý a první záchranné jednotky dorazily na místo 3 minuty po obdržení hlášení.

Na základě četných dotazů hlavně od zahraničních turistů AHR ČR zároveň ujišťuje všechny hosty, že hotely v České republice musí ze zákona splňovat přísná bezpečnostní kritéria, včetně elektronického požárního systému a evakuačních plánů budov a školení personálu. Ochrana zdraví a majetku hostů patří mezi priority a je jí ze strany hotelů věnována maximální pozornost.  Praha zůstává i nadále velmi bezpečnou destinací a vybavenost českých hotelů je na vysoké evropské úrovni. 

Kontakt : Václav Stárek, starek@ahrcr.cz

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?