Novinky

Výroční ceny AHR ČR 2019 byly spuštěny

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 10.5.2019
Zpravodaj

Vážení členové,

nominujte svého kandidáta na Výroční ceny AHR ČR, nominace byly spuštěny 1.5.2019 a budou pokračovat až do 31.8.2019.

Své kolegy, přátele, nebo i sami sebe můžete nominovat hned v několika kategoriích: Hoteliér roku (hotely do 80ti pokojů x hotelové řetězce a hotely nad 80 pokojů), Restauratér roku (samostatné x hotelové restaurace), Škola roku, Mladý manažer roku. O cenu Mladého manažera se mohou ucházet kolegové do 30ti let a je určena nejen „vyšším manažerským pozicím“, ale právě i mladým lidem pracujícím jako vedoucí směn, asistenti manažerů či nižší management.

V neposlední řadě nominujte i do kategorie Odpovědný hotel/restaurace. Odpovědné podnikání je postavené na sdílení hodnot mezi firmou a okolím. Jde o způsob podnikání, které jde nad rámec zákonných, komerčních a společenských očekávání, a proto je i tato kategorie velice důležitá. V dnešní době je otázka odpovědného podnikání klíčová. Proto neváhejte a nominujte i v této kategorii svůj  hotel/restauraci nebo svých kolegů, a podpořte tak toto odpovědné podnikání.

Kategorie Penzion roku bude opět realizována ve spolupráci se společností Previo a bude spojena s hodnocením samotných návštěvníků. Všechny členské penziony dostanou během následujícího měsíce  informace o možnosti soutěžit a sbírat svá hodnocení od reálně bydlících hostů. Z TOP 10 penzionů bude následně odborným hodnocením vybrán Penzion roku 2019.

Své kandidáty můžete nominovat na https://www.cenyahr.cz/nominujte-kandidata/ .

Držitelům Výročních cen AHR ČR bude předáno ocenění během slavnostního Galavečera v Praze.

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?