Novinky

Workshop pro členy AHR na téma Požár

Napsal/a Administrátor | 19.12.2018
Naše stanoviska

Prevence a ochrana proti požárům se mnohdy bere na lehkou váhu, přičemž následky podobných událostí mohou být fatální. Přestože k podobným událostem v ubytovacích zařízení nedochází tak často, je třeba učinit maximum hlavně v oblasti prevence. Odpovědnost, kterou nesou provozovatelé hotelů a penzionů je velmi vysoká a následky mohou být pro firmu a odpovědné osoby likvidační. S konkrétními případy, nejčastějšími chybami a selháním vedení ubytovacích zařízení, ale také náměty na prevenci a zvládání případné krizové situace vás seznámíme spolu se zástupci Generálního ředitelství Hasičských záchranných sborů, se kterými AHR ČR zahájila spolupráci pro zvýšení bezpečnosti členských zařízení.

Připravili jsme pro vás workshop, který proběhne ve středu 16. ledna 2019 od 10h v Clarion Congress hotelu, Freyova 33, Praha 9. Program workshopu naleznete níže. Seminář je určen pro management, pro členy AHR ČR je účast zdarma. Předpokládaný konec cca ve 14.15h

Link k registraci https://doodle.com/poll/3q8w42pkmwa9mm4m

Prosíme o registraci na výše uvedeném linku ve tvaru jméno / název zařízení. Zároveň žádáme, abyste se registrovali pouze v případě, že na seminář opravdu přijdete. Kapacita je omezená.

Budeme se těšit na setkání

 program workshop Požár

Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?