Novinky

Zajímají Vás pracovní pozice v členských zařízení AHR ČR?

Napsal/a Klára Stárek Zachariášová | 21.12.2017
Zpravodaj

Zajímají Vás pracovní pozice v členských zařízení AHR ČR? Rozklikněte zde a podívejte se na aktuální nabídku vybranou z našeho Newsletteru. Možná by Vás i mohlo zajímat, že zaměstnanci hotelů sdružených v AHR ČR budou již od ledna 2018 cestovat za skvělé ceny v rámci programu Cestujeme s AHR po celé ČR. Informace, která se Vám může hodit :-)

 

 členové AHr poptávají a nabízí

Staňte se členem asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

AHR na Česko - Ruské konferenci

16.5.2018
Tiskové zprávy

AHR ČR se ve čtvrtek 17. května zúčastní spolu se zástupci svých členů jednání Česko – Ruské konference, jejímž cílem je propojit subjekty služeb cestovního ruchu v České republice s významnými cestovními kancelářemi v Rusku a zahájit tak jednání o možnostech zvyšování počtu ruských turistů, kteří navštíví Českou republiku.