Členství

Zlínský Vysočina Ústecký Středočeský Praha Plzeňský Olomoucký Moravskoslezský Královehradecký Karlovarský Jihomoravský Pardubický Liberecký Jihočeský

Ceník členství

Bezprostředně po obdržení přihlášky je automaticky generována faktura, která Vám bude zaslána na adresu uvedenou v žádosti. Celková částka za členství je rozdělena na 2 části.

  • ČP = členský příspěvek
  • Odměna = odpovídá cca 2/3 z celkové platby, jedná se o daňově uznatelný výdaj. Odměnu je možné krátit během roku a zohlednit tak datum vstupu člena do AHR ČR.

Členové a partneři

Map ČR
Staňte se členem asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

AHR na Česko - Ruské konferenci

16.5.2018
Tiskové zprávy

AHR ČR se ve čtvrtek 17. května zúčastní spolu se zástupci svých členů jednání Česko – Ruské konference, jejímž cílem je propojit subjekty služeb cestovního ruchu v České republice s významnými cestovními kancelářemi v Rusku a zahájit tak jednání o možnostech zvyšování počtu ruských turistů, kteří navštíví Českou republiku.