Členství

Zlínský Vysočina Ústecký Středočeský Praha Plzeňský Olomoucký Moravskoslezský Královehradecký Karlovarský Jihomoravský Pardubický Liberecký Jihočeský

Ceník členství

Bezprostředně po obdržení přihlášky je automaticky generována faktura, která Vám bude zaslána na adresu uvedenou v žádosti. Celková částka za členství je rozdělena na 2 části.

  • ČP = členský příspěvek
  • Odměna = odpovídá cca 2/3 z celkové platby, jedná se o daňově uznatelný výdaj. Odměnu je možné krátit během roku a zohlednit tak datum vstupu člena do AHR ČR.

Členové a partneři

Map ČR
Staňte se členem Asociace hotelů a restaurací České republiky
CHCI SE STÁT ČLENEM

Chcete ušetřit na poplatcích OSA a Intergram? Chcete, aby Vaše ubytovací  a stravovací zařízení hrála první ligu? Chcete mít možnost připomínkovat zákony, jež ovlivňují Vaše podnikání? Potřebujete přihrát více klientů a více zviditelnit Vaše zařízení? Nechcete ztrácet čas vyhledáváním všech nových předpisů a zákonů? Chcete získat novou inspiraci a zkušenosti od svých kolegů?  

Novinky

Prezidentem AHR ČR bude Václav Stárek. Asociace hotelů a restaurací České republiky si zvolila své vedení

26.11.2018
Tiskové zprávy

Dne 22. listopadu 2018 proběhla v Clarion Congress Hotelu v Ostravě volební Valná hromada Asociace hotelů a restaurací České republiky. Delegáti společně zhodnotili činnost organizace a schválili hlavní cíle na další období. AHR ČR v současné době reprezentuje více než polovinu ubytovací kapacity hotelů a penzionů v České republice, 86 tisíc míst u stolů v restauracích a více než 70 tisíc zaměstnanců. I nadále zůstává jediným reprezentantem oboru hotelnictví a gastronomie v evropské konfederaci HOTREC se zastoupením v Bruselu a stejně tak reprezentantem oboru na národní úrovni.